Klas Otomotiv'de Kariyer

1993 yılında İstanbul Aksaray Küçük Langa Caddesindeki bir ofiste kurulan Klas Otomotiv yıllar içerisinde sektörde başarılı bir yer edinmiştir. 2003 yılında kadar binek araç yedek parçası pazarında bir çok markanın bayiliğini ve ithalatını yapan şirketimiz 2003 yılından itibaren ticari araç yedek pazarına giriş yapmıştır. 20. Yılını kutladığı 2013 yılında ise kendi markasını oluşturarak ticari araç yedek parça sektörünün ihtiyaçlarına kaliteli ürünler ile hizmet vermeye başlamıştır. 30 dan fazla ülkeye ihracat yapan Klas Otomotiv bünyesinde satış, pazarlama, satınalma, finans ve ithalat-ihracat bölüm müdürlükleri barındırmaktadır.

Bir aile işletmesi olan Klas Otomotiv takım ruhu içerisinde çalışabilecek, rekabetçi olabilecek, risk alabilen, analitik düşünce yapısına sahip, esnek çalışma koşullarına uyum sağlayabilecek kişiler tercih etmektedir.

 

Klas Otomotiv ticari ortaklarının memnuniyetini her zaman ilk planda tutar.

Sektörde başarılı ve saygı duyulan bir yer edinmenin sadece pazarlanan ürünlerin kalitesi ve pahası ile değil; yenilikçi, kendini geliştirebilen, dürüst ve işine saygı duyan çalışma arkadaşları ile sağlandığının bilinci içerisindeyiz.